Sprzątanie dużych powierzchni

Sprzątanie dużych powierzchni  – hal, magazynów, parkingów itp.

Sprzątanie dużych powierzchni, to kolejna usługa jaką kierujemy do naszych klientów. Do sprzątania korzystamy z profesjonalnych maszyn, co sprawia, że praca  przebiega sprawnie, a jej efekty zadowalają najbardziej wymagających klientów.

 

 

sprzątanie dużych powierzchni OpoleMaszyna czyszcząca z fotelem Viper AS 710R (automat czyszczący)

Samojezdna bateryjna (akumulatorowa) maszyna czyszcząca – szorowarka z fotelem dla operatora do czyszczenia podłóg.

Maszyna przeznaczona do trudniejszych warunków pracy. Sprawdza się zarówno w firmach sprzątających jak i u wymagających użytkowników np. w zakładach produkcyjnych, na parkingach, w centrach handlowych, w centrach wystawienniczych – na powierzchniach ok. 5000 m²
Viper AS710R sprawdza się przy czyszczeniu twardych podłoży takich jak: beton, marmur, terakota, winyl, zabezpieczone podłogi drewniane itp.

 

 

czyszczenie dużych powierzchni OpoleViper AS430/510 to łatwe w obsłudze prowadzone automaty szorująco-zbierające.

Doskonałe rozwiązanie do utrzymania czystości na średnich powierzchniach ale o dużym nasileniu ruchu. Świetnie sprawdzają się z codziennych zadaniach w hotelach, restauracjach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych.

 

 

 

 

czyszczenie dużych powierzchni OpoleWysokoobrotowe urządzenie jednotarczowe, przeznaczone do polerowania wszystkich rodzajów posadzek.

Automatycznie dopasowuje się do nierówności posadzki, jest bardzo łatwy w manewrowaniu, nawet w bardzo wymagających warunkach. wyposażony w układ  W wymagających warunkach elastyczny uchwyt na pad samoczynnie dopasowujący się do kształtu tarczy i nierówności podłoża zapewnia stały kontakt tarczy z powierzchnią polerowaną.

 

 

 

 

Zapisz

Zadzwoń do Nas: +48 664 145 190

W swojej pracy stosujemy wysokiej klasy urządzenia firmy Karcher

Posiadamy sprzęt do czyszczenia dużych powierzchni firmy Nilfisk i Numatic

sprzątanie dużych powierzchni Opole