Usługi Sprzątające S.O.S. SERWIS informacje o firmie

Usługi sprzątające Opole – S.O.S. Serwis z siedzibą w Opolu to nowoczesna, przyjazna i prężnie rozwijająca się firma sprzątająca. Zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników, dba o zadowolenie naszych Klientów. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie, aby zapewnić kompleksową usługę sprzątającą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o ich bezpieczeństwo, nasza firma posiada ubezpieczenie OC na powierzone mienie.

Usługi sprzątające  i dezynfekcję pomieszczeń kierujemy do osób indywidualnych, właścicieli firm, zarządców budynków, administratorów osiedli mieszkaniowych oraz do wszystkich, dla których czystość, porządek i ład to podstawa.

Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, biur, a także obiektów handlowych i magazynowych. W naszej pracy stosujemy profesjonalne środki czystości, które dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Podczas wykonywania czynności sprzątających, stosujemy wysokiej klasy sprzęt firmy Karcher.

Wykonujemy usługi sprzątające – doraźne takie, jak sprzątanie po remoncie, zalaniu, czy innej awarii,  ale również przed i po imprezach, przed wizytą inspekcji sanitarnej itp. Wykonujemy również usługi sprzątające cyklicznie – jak  okresowe mycie okien, witryn sklepowych,  sprzątanie obiektów i mieszkań.

Do szerokiej oferty usług sprzątających dodaliśmy również usługi dezynfekcyjne, które w obecnym czasie są niezwykle ważnym elementem zachowania naszego zdrowia.

Siedzibą naszej firmy sprzątającej jest Opole, ale sprzątaniem obejmujemy również  – Brzeg, Namysłów, Wrocław, Niemodlin, Strzelce Opolskie, Częstochowa, Lubliniec,  Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Ozimek, Kluczbork, Nysa, Prudnik, Olesno, Lubliniec, Strzelin, Katowice, Bytom, Gliwice i okolice.

Współpraca z S.O.S. Serwis to pewność, że sprzątanie będzie wykonane terminowo i solidnie. Gwarantujemy wysoką jakość usług sprzątających, w konkurencyjnych cenach o czym świadczą otrzymane  referencje. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń do Nas: +48 664 145 190

W swojej pracy stosujemy wysokiej klasy urządzenia firmy Karcher

usługi sprzątające Opole