Opinie o S.O.S. Serwis Sprzątający

Sprzątanie po przebudowie sklepu Empik

Firma SOS SERWIS Kompleksowe Usługi Sprzątające z siedzibą w Opolu, świadczyła usługi sprzątające po przebudowie sklepu Empik. Usługa polegała na umyciu witryn sklepowych, doczyszczeniu powierzchni meblowej, posadzki, pomieszczeń sanitarnych oraz praniu wykładziny dywanowej.
Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Na pochwałę zasługuje doskonała organizacja pracy, szybkość oraz elastyczność działania.
Prace zrealizowane były przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz środków czystości.
Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę SOS SERWIS Kompleksowe Usługi Sprzątające wszystkim potencjalnym Zleceniodawcom, jako solidnego i rzetelnego partnera zapewniającego wzorową jakość świadczonych usług.

sprzątanie po remoncie opole

Kompleksowe sprzątanie firmy

SOS Serwis od lutego 2015 świadczy na rzecz Ewa Anczakowska Produkcja Mebli na Zamówienie kompleksowe usługi sprzątające.
Przedsiębiorstwo należy docenić za jakość usług. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą za sobą solidną markę i gwarancję rzetelnie zrealizowanego zadania.
Kontrahent wykazuje zainteresowanie wymaganiami klienta i stara się je stuprocentowo zaspokajać. Widać, że firmie zależy na zadowoleniu nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest z maksymalnym poświęceniem.
Przedsiębiorstwo może pochwalić się szerokim zakresem wiedzy o swojej działalności. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że pracownicy firmy są specjalistami w swojej branży .
Właściwe podejście do klienta wywiera dobre wrażenie. Wymagania naszej firmy spotkały się z pełnym zrozumieniem.

kompleksowe sprzątanie firmy

Sprzątanie mieszkania

W dniu 18 grudnia miałam przyjemność zatrudnić pracownice firmy SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające. Panie przybyły punktualnie. Na pochwałę zasługuje organizacja pracy, jakość usług oraz odpowiedni dobór środków czystości. Ze względu na rak czasu ograniczam się do szybkiego sprzątania, cieszę się, że tym razem moje mieszkanie zostało gruntownie sprzątnięte. Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez firmę SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające, dlatego z całą pewnością skorzystam z ich usług w przyszłości.

sprzątanie mieszkania

 

Sprzątanie biura Future Skills Magdalena Wojtkowiak

Firma Future Skills Magdalena Wojtkowiak mieszcząca się we Wrocławiu, przy ulicy Bocianiej 4, informuje, że od roku współpracuje z firmą SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające z siedzibą w Opolu przy ulicy Asnyka 2/6.
Firmę SOS Serwis cechuje rzetelność oraz staranność w wypełnianiu powierzonych obowiązków. Współpraca układa się dobrze, a wszelkie kwestie rozwiązywane są na zasadzie partnerstwa.
Z przyjemnością możemy polecić firmę SOS Serwis w zakresie wykonywania kompleksowych usług sprzątających.

sprzątanie biura

Sprzątanie kancelarii adwokackiej

Z firmą SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające współpracuję w zakresie sprzątania prowadzonej przeze mnie kancelarii.
Dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze. Usługi wykonywane są solidnie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, środków czystości. Pracownicy wykazują się ogromnym zaangażowaniem oraz elastycznością.
Firmę SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające polecam wszystkim firmom pragnącym mieć u siebie czystość i porządek oraz solidną ekipę sprzątającą.

sprzątanie kancelarii adwokackiej

Sprzątanie Domu Biesiadnego Rubin w Opolu

Mamy przyjemność zarekomendować firmę SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające z siedzibą w Opolu przy ul. Asnyka 2/6 jako solidnego partnera.
z firmą SOS Serwis współpracujemy w zakresie utrzymania czystości na terenie Domu Biesiadnego Rubin w Opolu przy ulicy Leonida Teligi 51. Na podstawie zrealizowanych do tej pory zamówień możemy potwierdzić jakość i terminowość firmy. Poprzez zastosowanie profesjonalnego sprzętu, wysokiej jakości środków czyszczących oraz pozytywnego podejścia do wykonywanych zadań, firma wykonuje swoje czynności bez zastrzeżeń.
Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające i z całą pewnością polecamy.

sprzątnie domu biesiadnego

Sprzątanie sklepu Albert

Firma SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające zrealizowała jednorazowe sprzątanie sklepu Albert w Jełowej przy ulicy Opolskiej 15a.
Wszystkie prace zostały wykonane starannie z dużym zaangażowaniem. Realizacja przebiegła zgodnie z ustalonym terminem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych usług. Prace wykonano z dużą odpowiedzialnością i dbałością o szczegóły.
Firma SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające to solidna i rzetelna firma. Z dużą przyjemnością polecamy ją jako godną zaufania.

sprzątanie sklepu Albert

Sprzątanie sklepu Odido

Z przyjemnością informuję, że firma SOS Serwis Kompleksowe Usługi Sprzątające świadczyła usługę jednorazowego sprzątania sklepu Odido w Opolu przy ulicy 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej.
Firma wykazała się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz dokładnością w wykonywaniu prac. Na szczególną uwagę zasługuje dyspozycyjność i czas realizacji od momentu otrzymania zlecenia.
Polecam wszystkim zainteresowanym tego typu usługami firmę SOS SERWIS KOMPLEKSOWE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE jako odpowiedzialnego i profesjonalnego zleceniobiorcę.

sprzątanie sklepu

Zadzwoń do Nas: +48 664 145 190

W swojej pracy stosujemy wysokiej klasy urządzenia firmy Karcher