Sprzątanie domu

Sprzątanie domów i mieszkań Opole i okolice

Oferta sprzątania domów, to propozycja dla osób, którym brakuje czasu lub energii na codzienne porządki. Systematyczne, dokładne posprzątanie domu jest gwarancją, że użytkowane mieszkanie na długo pozostanie w dobrym stanie. Mimo, że sprzątanie domu wydaje się czynnością bardzo prostą, to obecnie rodzaj materiałów wykończeniowych zastosowanych we wnętrzach domów wymaga profesjonalnej wiedzy na temat ich konserwacji. Firma sprzątająca dysponuje specjalistycznym sprzętem i środkami czyszczącymi. Dzięki temu sprzątanie jest efektywne i bezpieczne dla czyszczonych pomieszczeń i powierzchni.

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma wykonuje wszystkie czynności wchodzące w zakres sprzątania domu. Jest to mycie okien, drzwi i przeszkleń, mycie podłóg, odkurzanie, wycieranie kurzu, wyrzucanie śmieci czy sprzątanie po zwierzętach domowych.
Jako profesjonaliści możemy również zając się praniem tapicerki, dywanu, parowym myciem fug oraz skutecznym czyszczeniem urządzeń takich, jak piekarnik, okap czy kuchenka.

Do kogo kierujemy usługi sprzątania

Ofertę sprzątania domu i mieszkania kierujemy do właścicieli, ale również do lokatorów wynajmujących lokale. Sprzątamy mieszkania po remoncie lub awarii.

Zasady współpracy

Zasadą naszej firmy sprzątającej domy prywatne jest to, aby do sprzątania kierować osoby pewne, zatrudnione w naszej firmie by zlecającym usługę sprzątania zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.
Współpracę prowadzimy na podstawie umowy, która precyzuje jakie prace porządkowe i z jaką częstotliwością powinny być wykonane.

Zadzwoń do Nas: +48 664 145 190

W swojej pracy stosujemy wysokiej klasy urządzenia firmy Karcher

Posiadamy sprzęt do czyszczenia dużych powierzchni firmy Nilfisk i Numatic

sprzątanie dużych powierzchni Opole