Przygotowanie samochodu do sprzedaży.

przygotowanie samochodu do sprzedaży Opole

Wiosna w pełni, a przed nami sezon wakacyjny. Sezon na odpoczynek, ale również sezon wyjazdów. Jeśli planujesz jeszcze przed urlopem zmienić samochód na nowszy model napewno przyda Ci się garść informacji jakie znajdziesz w tym tekście.

Z uwagi na to, że rynek samochodowy w Polsce jest już mocno nasycony, problemem nie jest kupno nowego samochodu, ale sprzedaż starego. No cóż, każdy z nas musi zmierzyć się z tym tematem, usiłując jak najkorzystniej sprzedać samochód, który odsłużył już u nas swoje. Od czego zatem zacząć? Na pewno rzeczą pierwszorzędną jest dbałość o dobry stan techniczny, usunięcie wselkich usterek i awarii, gdyż sprawność techniczna jest na pewno podstawą dla nabywcy. Jednakże wszyscy wiemy, że uwagę kupującego przykuje ten model, który wizualnie wygląda atrakcyjnie. Często są to samochody młode, technicznie sprawne a rywalizacja wśród nabywców polega na zdobyciu modelu, który wygląda jak najlepiej. Zatem wygląd samochodu może być czynnikiem decydującym o jego sprzedaży.

Decyzja o sprzedaży zapadła. Czas przygotować do niej samochód.

Tu z pomocą przychodzi nasza firma, SOS SERWIS KOMPLEKSOWE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE, która kompleksowo przygotuje samochód do sprzedaży. Zajmiemy się czyszczeniem zewnętrznym, usunięciem drobnych zarysowań, dokładnym umyciem karoserii oraz komory silnika. Szczególną uwagę poświęcamy wnętrzu samochodu, tak, aby przyszły nabywca czuł się w nim komfortowo, a wnętrze było czyste i pachnące świeżością. Na wstępie usuwamy wszystkie zabrudzenia, które powstały podczas eksploatacji samochodu. Usuwamy wszystkie śmieci i dokładnie odkurzamy. Bardzo dokładnie, przy pomocy profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących, odkurzymy a następnie wykonamy pranie tapicerki foteli i drzwi. Zawsze dostosowujemy sposób czyszczenia do rodzaju czyszczonej powierzchni. W razie konieczności wykonamy również pranie podsufitki. Dokładnie czyścimy kokpit, pokrywając jego powierzchnię środkiem konserwującym, poprawiającym jednocześnie jego wygląd.

Dokładne mycie wnętrza łączymy również z neutralizacją zapachów w samochodzie.

Dokładne i profesjonalne przygotowanie samochodu zapewni uzyskanie lepszej ceny sprzedaży i niewątpliwie skróci czas oczekiwania na nabywcę, a tym samym skróci nam czas oczekiwania na nowy model samochodu.