Mycie okien.

mycie okien Opole

Gdy wiosenne porządki zaprzątają nam głowę, a generalne sprzątanie odłożyliśmy z rożnych powodów „na po świętach”, warto już teraz zabrać się do porządków według ściśle określonego planu. Na tzw. „pierwszy rzut” idzie mycie okien. Po zimie warto zrobić to dokładnie i tak, aby przez pięknie umyte szyby dostało się do mieszkania jak najwięcej światła.
Jako firma sprzątająca przychodzimy tutaj z pomocą –  często nasze domy posiadają kilkanaście okien, wśród nich duże okna i drzwi prowadzące na taras, wysokie okna na klatkach schodowych czy też okna dachowe. Ich umycie wymaga nie lada sprawności, specjalnych urządzeń i na pewno – sporo czasu! Dlaczego więc nie zamówić firmy sprzątającej, która zrobi to za nas?

Mycie okien zaczynamy od dokładnego wyczyszczenia ram okiennych i żaluzji zewnętrznych, na których zgromadziło się wiele brudu. Kolejny etap to dokładne umycie szyb, metodą parową, która nie pozostawia smug i zacieków. Tak umyte okna, ozdobione następnie czystymi firanami wywołają w domu świąteczny nastrój.

Nie czekaj zatem i już dziś umów się z nami na mycie okien w Twoim domu, ale również sklepie, salonie czy biurze. Zrobimy to sprawnie i profesjonalnie tak, że zadowolony umówisz się z nami na  cykliczne wykonywanie usług mycia okien. Zapraszamy!