Czyszczenie posadzek, doczyszczanie posadzek.

Czyszczenie i doczyszczanie posadzek w halach, sklepach, parkingach itp.

Czyszczenie posadzek to bardzo ważny element utrzymania estetycznego wyglądu pomieszczenia. Podczas użytkowania pomieszczenia posadzki ulegają zabrudzeniu w wyniku oddziaływania takich czynników, jak smary, płyny eksploatacyjne maszyn, oleje, kleje, farby, środki chemiczne czy też  brud nanoszony przez obuwie. Wszystkie te elementy powodują, że z czasem posadzka staje się poplamiona i  brudna, a jej wygląd w znacznym stopniu wpływa negatywnie na ogólny wygląd pomieszczenia. Zwykłe zabiegi sprzątające nie przyniosą jednak efektu, z uwagi na rodzaj roztartych na posadzce środków. W tym wypadku konieczne jest zastosowanie specjalnych środków czyszczących oraz wykorzystanie specjalistycznego sprzętu. Najlepsze efekty daje systematyczne czyszczenie posadzek tak, aby długotrwałe działanie szkodliwych środków nie doprowadziło do niemożności ich całkowitego usunięcia. Tak, jak w przypadku standardowego sprzątania – im mniej nagromadzonego brudu na powierzchni tym sprzątanie jest łatwiejsze, szybsze, a co za tym idzie – tańsze.
Firma S.O.S. Serwis wykonuje czynności czyszczenia posadzek metodą maszynową. Wykorzystujemy maszyny firmy Nilfisk i Numatic, które skutecznie czyszczą posadzki przemysłowe wykonane  z gresu, PCV, tworzyw sztucznych, kamienia, lastryko, żywicy itp.

 

 

 

Czyszczenie posadzek – etapy pracy.

 

Doświadczenie w tego typu usługach pozwala nam na odpowiedni dobór środków chemicznych, które efektywnie usuną brud nagromadzony na powierzchni posadzki. Dlatego pierwszym etapem naszej pracy jest zawsze zapoznanie się z rodzajem materiału, z którego wykonana jest powierzchnia i określeniem gatunku zabrudzeń. Dopiero wówczas, po wstępnym usunięciu kurzu i większych elementów zalegających na powierzchni, przystępujemy do pokrycia posadzki odpowiednim środkiem chemicznym reagującym na zabrudzenia. Kolejny etap należy do maszyn sprzątających w tym szorowarek i maszyn szorująco-zbierajacych. Na koniec każda powierzchnia zmyta jest czysta wodą. W ten sposób wyczyszczona posadzka pozbawiona jest plam i innych śladów.

Czyszczenie posadzki powinno być zakończone odpowiednim jej zabezpieczeniem przed ponownym, szybkim zabrudzeniem. Nasz firma wykonuje również usługę zabezpieczenia posadzek.

 

Czyszczenie posadzek -wykorzystywane urządzenia.

 

Poniżej przedstawiamy maszyny, które stosujemy w naszej pracy.

czyszczenie i doczyszczanie posadzek OpoleMaszyna czyszcząca z fotelem Viper AS 710R (automat czyszczący)

Samojezdna bateryjna (akumulatorowa) maszyna czyszcząca – szorowarka z fotelem dla operatora do czyszczenia podłóg.

Maszyna przeznaczona do trudniejszych warunków pracy. Sprawdza się zarówno w firmach sprzątających jak i u wymagających użytkowników np. w zakładach produkcyjnych, na parkingach, w centrach handlowych, w centrach wystawienniczych – na powierzchniach ok. 5000 m²
Viper AS710R sprawdza się przy czyszczeniu twardych podłoży takich jak: beton, marmur, terakota, winyl, zabezpieczone podłogi drewniane itp.

 

 

czyszczenie i doczyszczanie posadzek OpoleViper AS430/510 to łatwe w obsłudze prowadzone automaty szorująco-zbierające.

Doskonałe rozwiązanie do utrzymania czystości na średnich powierzchniach ale o dużym nasileniu ruchu. Świetnie sprawdzają się z codziennych zadaniach w hotelach, restauracjach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych.

 

 

 

 

czyszczenie i doczyszczanie posadzek OpoleWysokoobrotowe urządzenie jednotarczowe, przeznaczone do polerowania wszystkich rodzajów posadzek.

Automatycznie dopasowuje się do nierówności posadzki, jest bardzo łatwy w manewrowaniu, nawet w bardzo wymagających warunkach. wyposażony w układ  W wymagających warunkach elastyczny uchwyt na pad samoczynnie dopasowujący się do kształtu tarczy i nierówności podłoża zapewnia stały kontakt tarczy z powierzchnią polerowaną.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zadzwoń do Nas: +48 664 145 190

W swojej pracy stosujemy wysokiej klasy urządzenia firmy Karcher

Posiadamy sprzęt do czyszczenia dużych powierzchni firmy Nilfisk i Numatic

sprzątanie dużych powierzchni Opole